Genamics JournalSeek
Institute for Information Resources

Mirenjohjet

Fillimi i Revistes LCPJ

Nisja e varianteve shtyp dhe onlain e Revistės LCPJ (Linguistic and Communicative Performance Journal) ka mirėnjohjen pėr ndihmesėn apo ndikimin e drejtpėrdrejtė ose tė tėrthortė tė tė nderuarve Nancy M. Ackles, Keith Morrow, Guy Cook, Maggie Sokolik, Bradly Horn, Rochelle Gordon, Sokol Turhani, Paulette Estep, Arben Kola, Kristian Kola, Jörg Kuglin, Gėzim Hadaj, Paul Wilson, Arbėr Brahaj, Aurel Plasari, Hamlet Bezhani, Bethea Jenner dhe Donald J. Trump.

Cikli i parė i LCPJ-sė

Pėrfundimi i ciklit tė parė tė Revistės LCPJ nderon personat: Alain Roucolle, Refik Kadija, Stella Griffiths, Teodor Misha, Elona Agolli, Bajram Hoxha, Admir Lama, Mirela Jorgo, Sokol Balla, Metin Abakay, Ndoc Kola, Ilda Lumani, Fran Kola, Adrian Ruēi, Violeta & Kanto Shpati, Lekė Luka, Besa Korbeci, Ilir Lleshi, Nikolin Kola, Arbėr Brahaj, Aurel Plasari, Bardhosh Kola, Arben Frani, dhe tė gjithė kontribuesit akademikė nė LCPJ, vėllimi 2, numėr 1.

Cikli i dytė i LCPJ-sė
Pėrfundimi i ciklit tė dytė tė Revistės LCPJ nderon personat: Mesut Macit, Elona Agolli, Admir Lama, Ilir Lleshi, Arlinda Hovi Dudaj, Artur Shyti, Violeta & Kanto Shpati, Lekė Luka, Frano Kola, Arben Frani, Ndoc Kola, Amarildo Guzia, Ferdinand Dervishi, Sokol Llaka, Rrezart Bozo, Nikolin Hoxha, Erald Hoxha, Nikolin Kola, Bardhosh Kola,  dhe tė gjithė kontribuesit akademikė nė LCPJ 2/2.

Cikli i tretė i LCPJ-sė
Pėrfundimi i ciklit tė tretė tė Revistės LCPJ nderon personat: Admir Lama, Artur Shyti,  Arben Frani, Mri Kola, Violeta & Kanto Shpati, Lekė Luka, Ferdinand Dervishi, Bardhosh Kola dhe tė gjithė kontribuesit akademikė nė LCPJ 3/1.

Cikli i katėrt i LCPJ-sė
Pėrfundimi i ciklit tė katėrt tė Revistės LCPJ nderon personat: Elona Agolli, Artur Shyti, Violeta & Kanto Shpati, Lekė Luka, Armand Mani, Frano Kola, Arben Frani,  Nikolin Kola, Mri Kola, Bardhosh Kola,  Agron Morava, Gerta Kambo, Ferdinand Dervishi dhe tė gjithė kontribuesit akademikė nė LCPJ 3/2.


Uebsaiti i LCPJ-sė

LCPJ.PRO ėshtė krenare qė ka domeinin profesional nga REGISTRY.PRO, i vetmi Rregjistrues profesional nė botė, nėpėrmjet DomainPeople.com.

LCPJ.PRO i detyrohet pa mase krijuesit tė uebsaiteve "ShqiperiaCom" sh.p.k. pėr sipėrmarrjen e madhe tė bėrjes sė LCPJ.PRO njė kryevepėr qė nė fillim.

**********

Bėjeni tuajėn Revistėn LCPJ!

Lingvosoft free online dictionary
Lingvosoft online dictionary
From language:
To language:
Word:

online electronic dictionaries

English Hungarian Dictionary
English Indonesian Dictionary

New Publications

Advertisements