Genamics JournalSeek
Institute for Information Resources

Rreth dhe nė LCPJ

Komente pėr LCPJ-nė

Pėrshkrimi i shkurtėr i orgjinės sė revistės LCPJ ia lė vendin komenteve nė skedarėt e brendshme. Kliko pėr t'i gjetur ato ........ Me shume »

Persiatje

Kėtu ka hapėsirė pėr persiatje tė mėnyrave tė ndryshme tė komunikimit tė ideve kryesisht pėrmes fjalėve apo mendimeve tė shprehura shkurtimisht nė fjalė. Mund tė plotėsojė nevojat e pasjes sė tė njėjtave pėrpjekje tė pėrbashkėta dhe pėrvojave persona... Me shume »

Komunikimi Fotografik nė LCPJ

Nė kėtė skedar ju do tė gjeni foto shtesė tė vendosura nė LCPJ, tė cilat komunikojnė gjėra qė lidhen me revistėn ose jetėn reale... Me shume »
Lingvosoft free online dictionary
Lingvosoft online dictionary
From language:
To language:
Word:

online electronic dictionaries

English Hungarian Dictionary
English Indonesian Dictionary

New Publications

Advertisements