Genamics JournalSeek
Institute for Information Resources

LCPJ Publishing

1. LCPJ Publishing ofron publikimin e letėrsisė artistike, shkencore dhe krijimeve tė tjera artistike. Prodhimet cilėsore pėrmes printimit me laster (teknologjia e fundit) dhe kontratės sė tė drejtės sė autorit pėr veprėn krijuese tė miratuar nga Zyra Shqiptare pėr tė Drejtat e Autorit nė Ministrinė e Kulturės pėrbėjnė zbatimin praktik tė qėllimeve tona.

Zgjidhni botuesin LCPJ Publishing pėr botimet tuaja cilėsore dhe me ēmim tė arsyeshėm.

Mirėpresim kėrkesat tuaja pėr botime tė ndryshme tė cilat me miratimin tuaj do tė pasqyrohen edhe nė uebsaitin e LCPJ-sė. Mund tė na kontaktoni nė adresėn:

Imeil: publisher@lcpj.pro 
Lingvosoft free online dictionary
Lingvosoft online dictionary
From language:
To language:
Word:

online electronic dictionaries

English Hungarian Dictionary
English Indonesian Dictionary

New Publications

Advertisements