Genamics JournalSeek
Institute for Information Resources

TWO IN ONE

LCPJ Publishing

1. LCPJ Publishing ofron publikimin e letėrsisė artistike, shkencore dhe krijimeve tė tjera artistike. Prodhimet cilėsore pėrmes printimit me laster (teknologjia e fundit) dhe kontratės sė tė drejtės sė autorit pėr veprėn krijuese tė miratuar nga Zyra Shqiptare pėr tė Drejtat e Autorit nė Ministrinė e Kulturės pėrbėjnė zbatimin praktik tė qėllimeve tona... Me shume »

Revista LCPJ

2. Linguistic and Communicative Performance Journal (ISSN 2073-5138, PRINT; ISSN 2077-0812, ONLINE) mirėpret artikuj me temė tė ngushtė dhe me tema tė gjera tė lidhura ngushtė njėra me tjetrėn, qė kontribuojnė pėr njė performancė tė shėndetshme cilėsore nė tė folurėn e gjuhės, tė shkruarin e gjuhės, mėsimdhėnien e gjuhės, mėsimnxėnien e gjuhės, dhe

...
Me shume »

EU Ambassador, Ettore Sequi, and LCPJ on the EDL

»Click the photo to see more

First interview about the LCPJ on TV

»Click the photo to see more

LCPJ on Translation Day

»Click the photo to see more

Feedback

»Komente

»Statistika

 

Lingvosoft free online dictionary
Lingvosoft online dictionary
From language:
To language:
Word:

online electronic dictionaries

English Hungarian Dictionary
English Indonesian Dictionary

New Publications

Advertisements