Genamics JournalSeek
Institute for Information Resources

Ngjarje pėr ta Kujtuar

Reportazhe dhe Intervista

Revista LCPJ (Linguistic and Communicative Performance Journal) pasqyron ngjarjet kryesore qė lidhen me arsimin dhe komunikimin edhe nė formė reportazhesh apo intervistash. Kliko tek ''more'' pėr tė gjetur ngjarjen qė mund tė ju ngjall kureshtje.... Me shume »

Ngjarjet nė Fotografi

Revista LCPJ (Linguistic and Communicative Performance Journal) pasqyron ngjarjet kryesore qė lidhen me arsimin dhe komunikimin edhe nė formė fotografike. Kliko tek ''more'' pėr tė gjetur ngjarjen e fotografuar qė mund tė ju ngjallė kureshtje.... Me shume »
Lingvosoft free online dictionary
Lingvosoft online dictionary
From language:
To language:
Word:

online electronic dictionaries

English Hungarian Dictionary
English Indonesian Dictionary

New Publications

Advertisements